МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 травня 2012 року N 622

Про затвердження Статуту Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" імені І. Г. Харитоненка

Відповідно до статті 9 Закону України "Про загальну середню освіту" та статей 8 і 29 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" наказую:

1. Затвердити Статут Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" імені І. Г. Харитоненка, що додається.

2. Виконуючому обов'язки начальника Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" імені І. Г. Харитоненка (Свідлову Ю. І.) подати на державну реєстрацію Статут в установленому законодавством порядку.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Єреська О. В.

 

Міністр

Д. В. Табачник

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали