Додаткова копія: Про затвердження Статуту Державного підприємства "Державний медичний центр сертифікації" МОЗ України (нова редакція)

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 31 жовтня 2018 року N 1975

Про затвердження Статуту Державного підприємства "Державний медичний центр сертифікації" МОЗ України (нова редакція)

Відповідно до підпункту 14 пункту 4 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року N 267 (Постанова N 267), наказу МОЗ України від 11 червня 2018 року N 1102 "Про включення державного підприємства "Державний медичний центр сертифікації" МОЗ України до складу Державного українського об'єднання "Політехмед" (Наказ N 1102) та з метою приведення Статуту Державного підприємства "Державний медичний центр сертифікації" МОЗ України у відповідність до законодавства України наказую:

1. Затвердити Статут Державного підприємства "Державний медичний центр сертифікації" МОЗ України (нова редакція), що додається*.


* Не наводиться.

2. Директору Державного підприємства "Державний медичний центр сертифікації" МОЗ України Крутю А. Г.:

1) у триденний строк подати на державну реєстрацію установчі документи Державного підприємства "Державний медичний центр сертифікації" МОЗ України;

2) у тижневий строк подати до Департаменту з фінансово-економічних питань, бухгалтерського обліку та фінансової звітності, Управління правового забезпечення і Департаменту управління персоналом та кадрової політики витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань про реєстрацію змін до установчих документів Державного підприємства "Державний медичний центр сертифікації" МОЗ України.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Міністра

У. Супрун
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали