МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 червня 2012 року N 432

Про затвердження статуту Державного підприємства "Димитровський учбово-курсовий комбінат"

Відповідно до Господарського та Цивільного кодексів України, законів України "Про управління об'єктами державної власності" та "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", Указу Президента України від 09.12.2010 N 1085 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади" та наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 08.04.2012 N 405 "Про затвердження переліків державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля України, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля України здійснює управління корпоративними правами держави" наказую:

1. Затвердити статут Державного підприємства "Димитровський учбово-курсовий комбінат" (далі - ДП "Димитровський учбово-курсовий комбінат"), що додається.

2. Директору ДП "Димитровський учбово-курсовий комбінат" Желєзніченко Т. П.:

2.1. Забезпечити державну реєстрацію статуту ДП "Димитровський учбово-курсовий комбінат" у порядку та терміни, встановлені чинним законодавством.

2.2. Надати у триденний термін після державної реєстрації статуту ДП "Димитровський учбово-курсовий комбінат" його нотаріально завірену копію Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України.

3. Визнати таким, що втратив чинність, статут ДП "Димитровський учбово-курсовий комбінат", затверджений наказом Міністерства вугільної промисловості України від 16.09.2010 N 353 "Про затвердження статуту ДП "Учбово-курсовий комбінат".

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали