МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 грудня 2011 року N 909

Про затвердження статуту Державного підприємства "Дирекція з реструктуризації шахтного фонду"

Відповідно до Господарського та Цивільного кодексів України, законів України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", "Про управління об'єктами державної власності", Указу Президента України від 09.12.2010 N 1085/2010 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади", наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 01.04.2011 N 39 "Про затвердження переліків державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави" (Перелік N 39), враховуючи звернення Державного підприємства "Дирекція з реструктуризації шахтного фонду" від 14.12.2011 N 71/01-333, наказую:

1. Затвердити статут Державного підприємства "Дирекція з реструктуризації шахтного фонду" (далі - ДП "Дирекція з реструктуризації шахтного фонду") у новій редакції, що додається.

2. Виконуючому обов'язки директора ДП "Дирекція з реструктуризації шахтного фонду" Матюшенку Л. М.:

2.1. Забезпечити державну реєстрацію статуту ДП "Дирекція з реструктуризації шахтного фонду" у порядку та терміни, визначені чинним законодавством.

2.2. Надати у триденний термін після державної реєстрації статуту ДП "Дирекція з реструктуризації шахтного фонду" його нотаріально завірену копію Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Мінвуглепрому від 25.06.2008 N 274 "Про затвердження статуту Державного підприємства "Дирекція з реструктуризації шахтного фонду".

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали