Додаткова копія: Про затвердження Статуту Державного підприємства "Кременецьке управління з постачання та реалізації газу"

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 лютого 2019 року N 51

Про затвердження Статуту Державного підприємства "Кременецьке управління з постачання та реалізації газу"

Відповідно до Господарського кодексу України; законів України "Про управління об'єктами державної власності" та "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", враховуючи лист Державного підприємства "Кременецьке управління з постачання та реалізації газу" від 20.12.2018 N 669, наказую:

1. Затвердити Статут Державного підприємства "Кременецьке управління з постачання та реалізації газу" (Наказ N 702) (далі - ДП "Кременецьке УПРГ") у новій редакції, що додається*.


* Не наводиться.

2. Керівнику ДП "Кременецьке УПРГ":

2.1. Забезпечити державну реєстрацію Статуту ДП "Кременецьке УПРГ" у порядку і терміни, визначені чинним законодавством.

2.2. Надати Департаменту корпоративних та майнових відносин Міненерговугілля у триденний термін після державної реєстрації Статуту ДП "Кременецьке УПРГ" інформацію про реєстрацію.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 24.06.2016 N 390 "Про внесення змін до Статуту державного підприємства "Кременецьке управління з постачання та реалізації газу" (Наказ N 390).

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Максимець Т. В.

 

Міністр

І. Насалик
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали