МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 жовтня 2011 року N 616

Про затвердження статуту Державного підприємства "Кримський науково-інженерний центр"

Відповідно до Господарського та Цивільного кодексів України, законів України "Про управління об'єктами державної власності" та"Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", Указу Президента України від 09.12.2010 N 1085/2010 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади", наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 01.04.2011 N 39 "Про затвердження переліків державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави" (Перелік N 39) наказую:

1. Затвердити статут Державного підприємства "Кримський науково-інженерний центр" (далі - Підприємство) у новій редакції, що додається.

2. Директору Підприємства Голубу В. П.:

2.1. Забезпечити державну реєстрацію статуту Підприємства у порядку та терміни, визначені чинним законодавством.

2.2. Надати у триденний термін після державної реєстрації статуту Підприємства його нотаріально завірену копію Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України.

3. Визнати таким, що втратив чинність, статут Підприємства, затверджений державним секретарем Міністерства палива та енергетики України В. Лушкіним 03.12.2001 та зареєстрований Ленінською райдержадміністрацією м. Щолкіне Автономної Республіки Крим 04.01.2002.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали