Додаткова копія: Про затвердження Статуту Державного підприємства "Лабораторія великомасштабних гідравлічних і геотехнічних досліджень"

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 листопада 2018 року N 606

Про затвердження Статуту Державного підприємства "Лабораторія великомасштабних гідравлічних і геотехнічних досліджень"

Відповідно до Господарського кодексу України; законів України "Про управління об'єктами державної власності" та "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", враховуючи звернення Державного підприємства "Лабораторія великомасштабних гідравлічних і геотехнічних досліджень" від 02.11.2018 N 02/11-18, наказую:

1. Затвердити Статут Державного підприємства "Лабораторія великомасштабних гідравлічних і геотехнічних досліджень" (далі - ДП "Лабораторія великомасштабних гідравлічних і геотехнічних досліджень") у новій редакції, що додається*.


* Не наводиться.

2. Керівнику ДП "Лабораторія великомасштабних гідравлічних і геотехнічних досліджень":

2.1. Забезпечити державну реєстрацію Статуту ДП "Лабораторія великомасштабних гідравлічних і геотехнічних досліджень" у порядку і терміни, визначені законодавством.

2.2. Надати Департаменту корпоративних та майнових відносин Міненерговугілля у триденний термін після державної реєстрації Статуту ДП "Лабораторія великомасштабних гідравлічних і геотехнічних досліджень" інформацію про реєстрацію.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міненерговугілля від 17.08.2011 N 410 "Про затвердження Статуту Державного підприємства "Лабораторія великомасштабних гідравлічних і геотехнічних досліджень" (Наказ N 410).

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Максимець Т. В.

 

Міністр

І. Насалик
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали