Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про затвердження Статуту Державного підприємства "Мирноградвугілля"

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 12 березня 2018 року N 155

Про затвердження Статуту Державного підприємства "Мирноградвугілля"

Відповідно до Господарського кодексу України, Закону України "Про управління об'єктами державної власності", пункту 3 наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості від 25.09.2017 N 619 "Про результати планового внутрішнього аудиту діяльності вугледобувних підприємств (товариств)", враховуючи лист Державного підприємства "Мирноградвугілля" від 04.01.2018 N 1-4, наказую:

1. Затвердити Статут Державного підприємства "Мирноградвугілля" (далі - ДП "Мирноградвугілля") у новій редакції, що додається*.


* Не наводиться.

2. Керівнику ДП "Мирноградвугілля":

2.1. Забезпечити державну реєстрацію Статуту ДП "Мирноградвугілля" у порядку і терміни, визначені законодавством.

2.2. Надати Департаменту корпоративних та майнових відносин Міненерговугілля у триденний термін після державної реєстрації Статуту ДП "Мирноградвугілля" інформацію про реєстрацію.

3. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 2 наказу Міненерговугілля від 11.05.2017 N 314 "Про перейменування ДП "Красноармійськвугілля" та затвердження Статуту ДП "Мирноградвугілля" (Наказ N 314).

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Карп Г. В.

 

Міністр

І. Насалик
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали