Додаткова копія: Про затвердження Статуту державного підприємства "Науково-дослідний інститут геодезії і картографії" у новій редакції

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

НАКАЗ

від 19 березня 2019 року N 90

Про затвердження Статуту державного підприємства "Науково-дослідний інститут геодезії і картографії" у новій редакції

Відповідно до статті 57 Господарського кодексу України, статті 6 Закону України "Про управління об'єктами державної власності", статті 15 та частини четвертої статті 17 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", Положення про Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2015 року N 15 (Постанова N 15), враховуючи лист державного підприємства "Науково-дослідний інститут геодезії і картографії" від 19.02.2019 N 50 наказую:

1. Затвердити Статут державного підприємства "Науково - дослідний інститут геодезії і картографії" (далі - Статут) у новій редакції, що додається*.


* Не наводиться.

2. В. о. директора державного підприємства "Науково-дослідний інститут геодезії і картографії" Карпінському Ю. О. забезпечити проведення державної реєстрації Статуту в порядку, встановленому Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань".

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Голови

О. Колотілін
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали