МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 лютого 2017 року N 90

Про затвердження Статуту Державного підприємства "Орган з сертифікації нафтопродуктів та систем якості "МАСМА-СЕПРО"

Відповідно до Господарського кодексу України; законів України "Про управління об'єктами державної власності" і "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"; враховуючи звернення Державного підприємства "Орган з сертифікації нафтопродуктів та систем якості "МАСМА-СЕПРО" від 26.12.2016 N 0769/ОС, наказую:

1. Затвердити Статут Державного підприємства "Орган з сертифікації нафтопродуктів та систем якості "МАСМА-СЕПРО" (далі - ДП "ОС "МАСМА-СЕПРО") у новій редакції, що додається*.


* Не наводиться.

2. Керівнику ДП "ОС "МАСМА-СЕПРО":

2.1. Забезпечити державну реєстрацію Статуту ДП "ОС "МАСМА-СЕПРО" у порядку і терміни, визначені чинним законодавством.

2.2. Надати Департаменту корпоративних та майнових відносин Міненерговугілля у триденний термін після державної реєстрації Статуту ДП "ОС "МАСМА-СЕПРО" інформацію про реєстрацію.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міненерговугілля від 14.11.2016 N 730 "Про затвердження Статуту Державного підприємства "Орган з сертифікації нафтопродуктів та систем якості "МАСМА-СЕПРО" (Наказ N 730).

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Карп Г. В.

 

Міністр

І. Насалик
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали