МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 жовтня 2011 року N 605

Про затвердження статуту Державного підприємства "Петровський завод вугільного машинобудування"

Відповідно до Господарського та Цивільного кодексів України, законів України "Про управління об'єктами державної власності" та "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", Указу Президента України від 09.12.2010 N 1085 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади" та наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 01.04.2011 N 39 "Про затвердження переліків державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави" (Перелік N 39) наказую:

1. Затвердити статут Державного підприємства "Петровський завод вугільного машинобудування" (далі - ДП "Петровський вуглемашзавод") у новій редакції, що додається.

2. Директору ДП "Петровський вуглемашзавод" Брюму В. З.:

2.1. Забезпечити державну реєстрацію статуту ДП "Петровський вуглемашзавод" у порядку та терміни, встановлені чинним законодавством.

2.2. Надати у триденний термін після державної реєстрації статуту ДП "Петровський вуглемашзавод" його нотаріально завірену копію Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України.

3. Визнати таким, що втратив чинність, статут ДП "Петровський вуглемашзавод", затверджений заступником Міністра палива та енергетики України В. Корзуном 22.10.2003.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали