МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 3 січня 2017 року N 3

Про затвердження Статуту Державного підприємства по газопостачанню та газифікації "Підгайцігаз"

Відповідно до Господарського кодексу України; законів України "Про управління об'єктами державної власності" і "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"; враховуючи звернення голови ліквідаційної комісії державних підприємств по газопостачанню та газифікації "Підгайцігаз", "Шумськгаз", "Ланівцігаз" від 14.12.2016 N 12-12/2, наказую:

1. Затвердити Статут Державного підприємства по газопостачанню та газифікації "Підгайцігаз" (далі - ДП "Підгайцігаз") у новій редакції, що додається*.


* Не наводиться.

2. Голові ліквідаційної комісії ДП "Підгайцігаз":

2.1. Доручити підписати Статут ДП "Підгайцігаз" та забезпечити його державну реєстрацію у порядку і терміни, визначені чинним законодавством.

2.2. Надати Департаменту корпоративних та майнових відносин Міненерговугілля у триденний термін після державної реєстрації Статуту ДП "Підгайцігаз" інформацію про реєстрацію.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міненерговугілля від 20.10.2016 N 664 "Про затвердження Статуту Державного підприємства по газопостачанню та газифікації "Підгайцігаз" (Наказ N 664).

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Карп Г. В.

 

Міністр

І. Насалик
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали