МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 листопада 2011 року N 674

Про затвердження статуту Державного підприємства по видобутку бурого вугілля "Бурвугілля"

Відповідно до Господарського та Цивільного кодексів України, законів України "Про управління об'єктами державної власності", "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", Указу Президента України від 09.12.2010 N 1085/2010 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади" та наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 01.04.2011 N 39 "Про затвердження переліків державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави" (Перелік N 39), враховуючи звернення Державного підприємства по видобутку бурого вугілля "Бурвугілля" від 25.06.2011 N 01-220, наказую:

1. Затвердити статут Державного підприємства по видобутку бурого вугілля "Бурвугілля" (далі - ДП "Бурвугілля") у новій редакції, що додається.

2. Виконуючому обов'язки директора ДП "Бурвугілля" Лафі В. Д.:

2.1. Забезпечити державну реєстрацію статуту ДП "Бурвугілля" у порядку та терміни, встановлені чинним законодавством.

2.2. Надати у триденний термін після державної реєстрації статуту ДП "Бурвугілля" його нотаріально завірену копію Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Мінвуглепрому від 26.03.2007 N 99 "Про затвердження статуту державного підприємства по видобутку бурого вугілля "Бурвугілля".

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали