МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 грудня 2011 року N 872

Про затвердження статуту Державного підприємства "Шахта ім. Ю. О. Гагаріна"

Відповідно до Господарського кодексу України, законів України "Про управління об'єктами державної власності" та "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", Указу Президента України від 09.12.2010 N 1085/2010 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади" та наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 01.04.2011 N 39 "Про затвердження переліків державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави" (Перелік N 39) наказую:

1. Затвердити статут Державного підприємства "Шахта ім. Ю. О. Гагаріна" (далі - ДП "Шахта ім. Ю. О. Гагаріна") у новій редакції, що додається.

2. В. о. директора ДП "Шахта ім. Ю. О. Гагаріна" Савчуку І. Б.:

2.1. Забезпечити державну реєстрацію статуту ДП "Шахта ім. Ю. О. Гагаріна" в порядку та терміни, встановлені чинним законодавством.

2.2. Надати у триденний термін після державної реєстрації статуту ДП "Шахта ім. Ю. О. Гагаріна" його нотаріально завірену копію Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства вугільної промисловості України від 24.01.2006 N 41 "Про затвердження змін до статуту державного підприємства "Шахта ім. Ю. О. Гагаріна".

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали