МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 червня 2012 року N 422

Про затвердження статуту Державного підприємства "Шахтарськантрацит"

Відповідно до Господарського кодексу України, законів України "Про управління об'єктами державної власності" та "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", Указу Президента України від 09.12.2010 N 1085/2010 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади" та наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 08.06.2012 N 405 "Про затвердження переліків державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля України, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля України здійснює управління корпоративними правами держави" наказую:

1. Затвердити статут Державного підприємства "Шахтарськантрацит" (далі - ДП "Шахтарськантрацит") у новій редакції, що додається.

2. Генеральному директору ДП "Шахтарськантрацит" Рубану В. В.:

2.1. Забезпечити державну реєстрацію статуту ДП "Шахтарськантрацит" в порядку та терміни, встановлені чинним законодавством.

2.2. Надати у триденний термін після державної реєстрації статуту ДП "Шахтарськантрацит" його нотаріально завірену копію Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України.

3. Визнати таким, що втратив чинність, статут Державного підприємства "Шахтарськантрацит", затверджений наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України 29.07.2011 N 335 (Наказ N 335).

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали