Додаткова копія: Про затвердження Статуту Державного українського об'єднання "Політехмед" (нова редакція)

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 31 жовтня 2018 року N 1976

Про затвердження Статуту Державного українського об'єднання "Політехмед" (нова редакція)

Відповідно до підпункту 14 пункту 4 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року N 267 (Постанова N 267), наказу МОЗ України від 11 червня 2018 року N 1102 "Про включення державного підприємства "Державний медичний центр сертифікації" МОЗ України до складу Державного українського об'єднання "Політехмед" (Наказ N 1102) та з метою приведення Статуту Державного українського об'єднання "Політехмед" у відповідність до законодавства України наказую:

1. Затвердити Статут Державного українського об'єднання "Політехмед" (нова редакція), що додається*.


* Не наводиться.

2. Генеральному директору Державного українського об'єднання "Політехмед" Картавцеву Р. Л.:

1) у триденний строк подати на державну реєстрацію установчі документи Державного українського об'єднання "Політехмед";

2) у тижневий строк подати до Департаменту з фінансово-економічних питань, бухгалтерського обліку та фінансової звітності, Управління правового забезпечення і Департаменту управління персоналом та кадрової політики витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань про реєстрацію змін до установчих документів Державного українського об'єднання "Політехмед".

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Міністра

У. Супрун
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали