Додаткова копія: Про затвердження Статуту державної установи "Державний центр олімпійської підготовки з художньої гімнастики" в новій редакції

МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 листопада 2018 року N 5246

Про затвердження Статуту державної установи "Державний центр олімпійської підготовки з художньої гімнастики" в новій редакції

Відповідно до Закону України "Про управління об'єктами державної власності", розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2013 р. N 902 "Про віднесення підприємств, установ та організацій до сфери управління Міністерства молоді та спорту" (Перелік N 902-р), пункту 8 Положення про Міністерство молоді та спорту України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 липня 2014 р. N 220 (Постанова N 220), наказую:

1. Затвердити Статут державної установи "Державний центр олімпійської підготовки з художньої гімнастики" у новій редакції, що додається*.


* Не наводиться.

2. Державній установі "Державний центр олімпійської підготовки з художньої гімнастики" у п'ятиденний строк забезпечити державну реєстрацію нової редакції Статуту в установленому порядку та в одноденний строк після завершення реєстраційних дій письмово поінформувати юридичне управління Мінмолодьспорту про їх проведення з наданням копій підтверджуючих документів.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Мінмолодьспорту від 22.07.2016 N 2938 "Про затвердження Статуту державної установи "Державний центр олімпійської підготовки з художньої гімнастики".

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра молоді та спорту України відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

 

Міністр

І. Жданов
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали