Додаткова копія: Про затвердження Статуту Державної установи "Дніпропетровський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" (нова редакція)

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 квітня 2019 року N 749

Про затвердження Статуту Державної установи "Дніпропетровський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" (нова редакція)

Відповідно до підпункту 14 пункту 4 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2015 N 267 (Постанова N 267), з метою приведення Статуту Державної установи "Дніпропетровський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" у відповідність до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 03.11.2017 N 1362 "Про затвердження примірних статутів державного підприємства, державного закладу, установи, організації та закладу вищої освіти, що належать до сфери управління Міністерства охорони здоров'я України" (Наказ N 1362) та у зв'язку із необхідністю зміни відомостей про місцезнаходження Державної установи "Дніпропетровський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" наказую:

1. Затвердити Статут Державної установи "Дніпропетровський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" (нова редакція), що додається*.


* Не наводиться.

2. В. о. директора Державної установи "Дніпропетровський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" Штепі О. П.:

1) у триденний строк подати на державну реєстрацію установчі документи Державної установи "Дніпропетровський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України";

2) у тижневий строк подати до Департаменту з фінансово-економічних питань, бухгалтерського обліку та фінансової звітності, Управління правового забезпечення та Департаменту управління персоналом та кадрової політики витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про реєстрацію змін до установчих документів Державної установи "Дніпропетровський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України".

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Міністра

У. Супрун
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали