МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 червня 2012 року N 397

Про затвердження статуту Дочірнього підприємства "Воєнізована аварійно-рятувальна (газорятувальна) служба "ЛІКВО" нафтогазової промисловості" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" у новій редакції

Відповідно до Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України, законів України "Про управління об'єктами державної власності" та "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", постанови Кабінету Міністрів України "Про утворення Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" від 25.05.98 N 747, із змінами та доповненнями, та враховуючи звернення Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" (лист від 23.04.2012 N 10-1577/1.15/МЕВУ-12) наказую:

1. Затвердити статут Дочірнього підприємства "Воєнізована аварійно-рятувальна (газорятувальна) служба "ЛІКВО" нафтогазової промисловості" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" (далі - ДП "ЛІКВО") у новій редакції, що додається.

2. Голові правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" Бакуліну Є. М.:

2.1. Передбачити витрати на збільшення статутного капіталу ДП "ЛІКВО" у фінансовому плані Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" на відповідний період.

2.2. Забезпечити державну реєстрацію статуту ДП "ЛІКВО" у новій редакції та у місячний термін і у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

2.3. Надати Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами у триденний термін після державної реєстрації нотаріально завірену копію зареєстрованого статуту ДП "ЛІКВО" у новій редакції.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міненерговугілля України від 12.05.2011 N 119 "Про затвердження статуту Дочірнього підприємства "Воєнізована аварійно-рятувальна (газорятувальна) служба "ЛІКВО" нафтогазової промисловості" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" (Наказ N 119).

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали