ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ КОРПОРАТИВНИМИ ПРАВАМИ ТА МАЙНОМ

НАКАЗ

від 30 березня 2012 року N 55

Про затвердження статуту ДП "ДНДП Інститут титану" у новій редакції

У зв'язку із зміною найменування та з метою приведення у відповідність до чинного законодавства статуту ДЕРЖАВНОГО НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ТА ПРОЕКТНОГО ІНСТИТУТУ ТИТАНУ, затвердженого наказом Міністерства промислової політики України від 06.06.2002 N 266, наказую:

1. Затвердити статут ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ ТИТАНУ" у новій редакції згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратив чинність, статут ДЕРЖАВНОГО НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ТА ПРОЕКТНОГО ІНСТИТУТУ ТИТАНУ, затверджений наказом Міністерства промислової політики України від 06.06.2002 N 266.

3. Генеральному директору ДЕРЖАВНОГО НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ТА ПРОЕКТНОГО ІНСТИТУТУ ТИТАНУ Хазнаферову М. В. у місячний термін здійснити державну реєстрацію статуту ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ ТИТАНУ" та надати Агентству держмайна України нотаріально засвідчену копію статуту з відміткою про проведення державної реєстрації.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Агентства Шубіна О. О.

Додаток: статут на 12 арк.

 

Голова Агентства держмайна України

Д. В. Колєсніков

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали