ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ КОРПОРАТИВНИМИ ПРАВАМИ ТА МАЙНОМ

НАКАЗ

від 31 травня 2012 року N 119

Про затвердження статуту ДП "ДОННДГРІ" у новій редакції

З метою приведення у відповідність до чинного законодавства статуту ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ДОНЕЦЬКИЙ ІНСТИТУТ НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ, ПРОЕКТНИХ РОБІТ ТА ІНЖЕНЕРНИХ ПОСЛУГ У ВОГНЕТРИВКІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ", затвердженого наказом Міністерства промислової політики України від 02.06.2008 р. N 323, наказую:

1. Затвердити статут ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ДОНЕЦЬКИЙ ІНСТИТУТ НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ, ПРОЕКТНИХ РОБІТ ТА ІНЖЕНЕРНИХ ПОСЛУГ У ВОГНЕТРИВКІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ" у новій редакції згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратив чинність, статут ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ДОНЕЦЬКИЙ ІНСТИТУТ НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ, ПРОЕКТНИХ РОБІТ ТА ІНЖЕНЕРНИХ ПОСЛУГ У ВОГНЕТРИВКІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ", затверджений наказом Міністерства промислової політики України від 02.06.2008 р. N 323.

3. В. о. директора ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ДОНЕЦЬКИЙ ІНСТИТУТ НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ, ПРОЕКТНИХ РОБІТ ТА ІНЖЕНЕРНИХ ПОСЛУГ У ВОГНЕТРИВКІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ" Радомському Ю. А. у місячний термін здійснити державну реєстрацію статуту ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ДОНЕЦЬКИЙ ІНСТИТУТ НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ, ПРОЕКТНИХ РОБІТ ТА ІНЖЕНЕРНИХ ПОСЛУГ У ВОГНЕТРИВКІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ" та надати Агентству держмайна України нотаріально засвідчену копію статуту з відміткою про проведення державної реєстрації.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Агентства Каленкова О. Ф.

Додаток: статут на 11 арк.

 

Голова Агентства держмайна України

Д. В. Колєсніков

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали