ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ КОРПОРАТИВНИМИ ПРАВАМИ ТА МАЙНОМ

НАКАЗ

від 21 травня 2012 року N 110

Про затвердження статуту ДП "ДПІ "ДІПРОВЕРФ" у новій редакції

У зв'язку зі зміною найменування та з метою приведення у відповідність до чинного законодавства статуту Державного підприємства Державний проектний інститут "Діпроверф", затвердженого наказом Міністерства промислової політики України від 13.05.2002 N 218, наказую:

1. Затвердити статут ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ДЕРЖАВНИЙ ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ "ДІПРОВЕРФ" у новій редакції згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратив чинність, статут Державного підприємства Державний проектний інститут "Діпроверф", затверджений наказом Міністерства промислової політики України від 13.05.2002 N 218.

3. Виконуючому обов'язки директора Державного підприємства Державний проектний інститут "Діпроверф" Астаніну Г. В. у місячний термін здійснити державну реєстрацію статуту ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ДЕРЖАВНИЙ ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ "ДІПРОВЕРФ" та надати Агентству держмайна України нотаріально засвідчену копію статуту з відміткою про проведення державної реєстрації.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Агентства Шубіна О. О.

Додаток: статут на 11 арк.

 

Голова Агентства
держмайна України

Д. В. Колєсніков

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали