МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 жовтня 2011 року N 573

Про затвердження статуту ДП "Інститут комплексної механізації очисних та підготовчих робіт"

Відповідно до Господарського та Цивільного кодексів України, законів України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", "Про управління об'єктами державної власності", Указу Президента України від 09.12.2010 N 1085/2010 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади", наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 01.04.2011 N 39 "Про затвердження переліків державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави" (Перелік N 39), враховуючи звернення ДП "Інститут комплексної механізації очисних та підготовчих робіт" від 18.05.2011 N 05-1-135, наказую:

1. Затвердити статут Державного підприємства "Інститут комплексної механізації очисних та підготовчих робіт" (далі - ДП "ІКМОПР") у новій редакції, що додається.

2. Виконуючому обов'язки директора ДП "ІКМОПР" Пономаренку В. В.:

2.1. Забезпечити державну реєстрацію статуту ДП "ІКМОПР" у порядку та терміни, визначені чинним законодавством.

2.2. Надати у триденний термін після державної реєстрації статуту ДП "ІКМОПР" його нотаріально завірену копію Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Мінвуглепрому від 14.11.2008 N 600 "Про затвердження статуту Державного підприємства "Інститут комплексної механізації очисних та підготовчих робіт".

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали