ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ КОРПОРАТИВНИМИ ПРАВАМИ ТА МАЙНОМ

НАКАЗ

від 1 червня 2012 року N 127

Про затвердження статуту ДП "ІЗОЛ" у новій редакції

У зв'язку із зміною найменування та з метою приведення у відповідність до чинного законодавства статуту ІЗЮМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ЗАВОДУ ОФТАЛЬМОЛОГІЧНОЇ ЛІНЗИ, затвердженого наказом Міністерства промислової політики України від 31.07.98 р. N 272, наказую:

1. Затвердити статут ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ІЗЮМСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЗАВОД ОФТАЛЬМОЛОГІЧНОЇ ЛІНЗИ" у новій редакції згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратив чинність, статут ІЗЮМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ЗАВОДУ ОФТАЛЬМОЛОГІЧНОЇ ЛІНЗИ, затверджений наказом Міністерства промислової політики України від 31.07.98 р. N 272.

3. Директору ІЗЮМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ЗАВОДУ ОФТАЛЬМОЛОГІЧНОЇ ЛІНЗИ Філоненку С. В. у місячний термін здійснити державну реєстрацію статуту ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ІЗЮМСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЗАВОД ОФТАЛЬМОЛОГІЧНОЇ ЛІНЗИ" та надати Агентству держмайна України нотаріально засвідчену копію статуту з відміткою про проведення державної реєстрації.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Агентства Каленкова О. Ф.

Додаток: статут на 11 арк.

 

Голова Агентства
держмайна України

Д. В. Колєсніков

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали