ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ КОРПОРАТИВНИМИ ПРАВАМИ ТА МАЙНОМ

НАКАЗ

від 28 квітня 2012 року N 94

Про затвердження статуту ДП СКТБЕ НВО "Електроапарат" у новій редакції

З метою приведення у відповідність до чинного законодавства статуту ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА СПЕЦІАЛЬНЕ ПРОЕКТНО-КОНСТРУКТОРСЬКЕ І ТЕХНОЛОГІЧНЕ БЮРО ЕЛЕКТРОАПАРАТУРИ НАУКОВО-ВИРОБНИЧОГО ОБ'ЄДНАННЯ "ЕЛЕКТРОАПАРАТ", затвердженого наказом Міністерства промислової політики України від 20.09.2006 N 342, наказую:

1. Затвердити статут ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА СПЕЦІАЛЬНЕ ПРОЕКТНО-КОНСТРУКТОРСЬКЕ І ТЕХНОЛОГІЧНЕ БЮРО ЕЛЕКТРОАПАРАТУРИ НАУКОВО-ВИРОБНИЧОГО ОБ'ЄДНАННЯ "ЕЛЕКТРОАПАРАТ" у новій редакції згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратив чинність, статут ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА СПЕЦІАЛЬНЕ ПРОЕКТНО-КОНСТРУКТОРСЬКЕ І ТЕХНОЛОГІЧНЕ БЮРО ЕЛЕКТРОАПАРАТУРИ НАУКОВО-ВИРОБНИЧОГО ОБ'ЄДНАННЯ "ЕЛЕКТРОАПАРАТ", затверджений наказом Міністерства промислової політики України від 20.09.2006 N 342.

3. Виконуючому обов'язки директора ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА СПЕЦІАЛЬНЕ ПРОЕКТНО-КОНСТРУКТОРСЬКЕ І ТЕХНОЛОГІЧНЕ БЮРО ЕЛЕКТРОАПАРАТУРИ НАУКОВО-ВИРОБНИЧОГО ОБ'ЄДНАННЯ "ЕЛЕКТРОАПАРАТ" Максимовському Д. В. у місячний термін здійснити державну реєстрацію статуту ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА СПЕЦІАЛЬНЕ ПРОЕКТНО-КОНСТРУКТОРСЬКЕ І ТЕХНОЛОГІЧНЕ БЮРО ЕЛЕКТРОАПАРАТУРИ НАУКОВО-ВИРОБНИЧОГО ОБ'ЄДНАННЯ "ЕЛЕКТРОАПАРАТ" та надати Агентству держмайна України нотаріально засвідчену копію статуту з відміткою про проведення державної реєстрації.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Агентства Шубіна О. О.

Додаток: статут на 10 арк.

 

Голова Агентства держмайна України

Д. В. Колєсніков

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали