МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 листопада 2011 року N 700

Про затвердження статуту ДП "Спеціалізований центр "Вуглеізотоп"

Відповідно до Господарського та Цивільного кодексів України, законів України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", "Про управління об'єктами державної власності", Указу Президента України від 09.12.2010 N 1085/2010 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади", наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 01.04.2011 N 39 "Про затвердження переліків державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави" (Перелік N 39), враховуючи звернення ДП "Спеціалізований центр "Вуглеізотоп" від 28.09.2011 N 2/373, наказую:

1. Затвердити статут Державного підприємства "Спеціалізований центр "Вуглеізотоп" (далі - ДП "СЦ "Вуглеізотоп") у новій редакції, що додається.

2. Директору ДП "СЦ "Вуглеізотоп" Левченку О. І.:

2.1. Забезпечити державну реєстрацію статуту ДП "СЦ "Вуглеізотоп" у порядку та терміни, визначені чинним законодавством.

2.2. Надати у триденний термін після державної реєстрації статуту ДП "СЦ "Вуглеізотоп" його нотаріально завірену копію Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Мінвуглепрому від 08.12.2005 N 77 "Про затвердження змін до статуту державного підприємства "Спеціалізований центр "Вуглеізотоп".

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали