ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.05.2012 р. N 830

Київ

Про затвердження Статуту комунального позашкільного навчального закладу "Київські державні курси іноземних мов "Інтерлінгва"

Відповідно до Господарського кодексу України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про освіту", Закону України "Про позашкільну освіту", постанови Кабінету Міністрів України від 06.05.2001 N 433 "Про затвердження переліку типів позашкільних навчальних закладів і Положення про позашкільний навчальний заклад"; підпункту 1.9 пункту 1 (Рішення N 102/5489), пунктів 5 (Рішення N 102/5489) та 6 рішення Київської міської ради від 31.03.2011 N 102/5489 "Про деякі питання діяльності комунальних підприємств, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Києва та передаються до сфери управління Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації" (Рішення N 102/5489) (із змінами і доповненнями) та з метою приведення Статуту комунального позашкільного навчального закладу "Київські державні курси іноземних мов "Інтерлінгва" у відповідність до вимог законодавства України, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Затвердити Статут комунального позашкільного навчального закладу "Київські державні курси іноземних мов "Інтерлінгва", що додається.

2. Комунальному позашкільному навчальному закладу "Київські державні курси іноземних мов "Інтерлінгва" в установленому порядку зареєструвати Статут в органах державної реєстрації.

3. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Новохатька Л. М.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали