Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про затвердження Статуту ПрАТ "Укргідроенерго"

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 грудня 2018 року N 625

Про затвердження Статуту ПрАТ "Укргідроенерго"

Відповідно до Господарського та Цивільного кодексів України; законів України "Про управління об'єктами державної власності", "Про акціонерні товариства" та "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"; враховуючи звернення Приватного акціонерного товариства "Укргідроенерго" (далі - ПрАТ "Укргідроенерго") від 09.08.2018 N 6-3/3887, наказую:

1. Затвердити Статут ПрАТ "Укргідроенерго" у новій редакції, що додається*.


Не наводиться.

2. Керівнику ПрАТ "Укргідроенерго":

2.1. Забезпечити державну реєстрацію Статуту ПрАТ "Укргідроенерго" у порядку і терміни, визначені чинним законодавством.

2.2. Надати Департаменту корпоративних та майнових відносин Міненерговугілля у триденний термін після державної реєстрації Статуту ПрАТ "Укргідроенерго" інформацію про реєстрацію та нотаріально завірену копію Статуту ПрАТ "Укргідроенерго".

3. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 3 наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 31.05.2017 N 363 "Про зміну типу та перейменування Публічного акціонерного товариства "Укргідроенерго" (Наказ N 363).

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Т. Максимець.

 

Міністр

І. Насалик
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали