МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 травня 2012 року N 319

Про затвердження Статуту Публічного акціонерного товариства "Лисичанськвугілля"

Відповідно до Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України, законів України "Про управління об'єктами державної власності", "Про акціонерні товариства", "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" та наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 01.04.2011 N 39 "Про затвердження переліків державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави" (Перелік N 39), враховуючи звернення Відкритого акціонерного товариства "Лисичанськвугілля" (лист від 23.03.2012 N 01/13-385), наказую:

1. Затвердити Статут Публічного акціонерного товариства "Лисичанськвугілля" (далі - ПАТ "Лисичанськвугілля") у новій редакції, що додається.

2. В. о. генерального директора - голові правління ВАТ "Лисичанськвугілля" Ковшарю В. В.

2.1. Забезпечити державну реєстрацію Статуту ПАТ "Лисичанськвугілля" у місячний термін і у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

2.2. Надати Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України у триденний термін після державної реєстрації нотаріально завірену копію Статуту ПАТ "Лисичанськвугілля" у новій редакції.

2.3. Спільно з Департаментом управління персоналом та документального забезпечення Міненерговугілля України надати пропозиції щодо призначення генерального директора ПАТ "Лисичанськвугілля" та укладання з ним контракту в установленому законодавством порядку.

3. Визнати таким, що втратив чинність, Статут Відкритого акціонерного товариства "Лисичанськвугілля", затверджений наказом Міністерства вугільної промисловості України від 25.01.2006 N 50.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали