МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 травня 2012 року N 320

Про затвердження Статуту Публічного акціонерного товариства "Автоматгірмаш імені В. А. Антипова"

Відповідно до Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України, законів України "Про управління об'єктами державної власності", "Про акціонерні товариства", "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" та наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 01.04.2011 N 39 "Про затвердження переліків державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави" (Перелік N 39), враховуючи звернення Відкритого акціонерного товариства "Автоматгірмаш ім. В. А. Антипова" (лист від 23.03.2012 N 3-120), наказую:

1. Затвердити Статут Публічного акціонерного товариства "Автоматгірмаш імені В. А. Антипова" (далі - ПАТ "Автоматгірмаш імені В. А. Антипова") у новій редакції, що додається.

2. Директору інституту - голові правління ВАТ "Автоматгірмаш імені В. А. Антипова" Курносову В. Г.:

2.1. Забезпечити державну реєстрацію Статуту ПАТ "Автоматгірмаш імені В. А. Антипова" у місячний термін і в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

2.2. Надати Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами у триденний термін після державної реєстрації нотаріально завірену копію Статуту ПАТ "Автоматгірмаш імені В. А. Антипова" у новій редакції.

2.3. Спільно з Департаментом управління персоналом та документального забезпечення вжити заходів щодо приведення контракту директора у відповідність до Статуту ПАТ "Автоматгірмаш імені В. А. Антипова".

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства вугільної промисловості України від 17.02.2006 N 114 "Про затвердження статуту Відкритого акціонерного товариства "Автоматгірмаш ім. В. А. Антипова".

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали