МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 серпня 2011 року N 414

Про затвердження статуту публічного акціонерного товариства "Науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут з автоматизації вугільної промисловості "НДПІвуглеавтоматизація"

Відповідно до Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України, законів України "Про управління об'єктами державної власності", "Про акціонерні товариства", "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" та наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 01.04.2011 N 39 "Про затвердження переліків державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави" (Перелік N 39), враховуючи звернення публічного акціонерного товариства "Науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут з автоматизації вугільної промисловості "НДШвуглеавтоматизація" (лист від 04.07.2011 N 126-01), наказую:

1. Затвердити статут публічного акціонерного товариства "Науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут з автоматизації вугільної промисловості "НДПІвуглеавтоматизація" (далі - ПАТ "НДПІвуглеавтоматизація") в новій редакції.

2. Директору - голові правління ПАТ "НДПІвуглеавтоматизація" Довженку В. П.:

2.1. Забезпечити державну реєстрацію статуту ПАТ "НДПІвуглеавтоматизація" у місячний термін і в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

2.2. Надати Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України у триденний термін після державної реєстрації нотаріально завірену копію статуту ПАТ "НДПІвуглеавтоматизація" в новій редакції.

3. Визнати статут ПАТ "НДПІвуглеавтоматизація", затверджений наказом Міністерства вугільної промисловості України від 18.10.2010 N 408 "Про перейменування ДВАТ "НДПІвуглеавтоматизація" та затвердження його статуту в новій редакції", таким, що втратив чинність.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали