МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 травня 2018 року N 1034

Про затвердження Статуту Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова (нова редакція)

Відповідно до підпункту 14 пункту 4 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року N 267 (Постанова N 267), та з метою приведення Статуту Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова у відповідність до Закону України "Про вищу освіту" (Закон N 1556-VII) наказую:

1. Затвердити Статут Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова (нова редакція), що додається*.


* Не наводиться.

2. Ректору Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова Морозу В. М.:

1) у триденний строк подати на державну реєстрацію установчі документи Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова;

2) у тижневий строк подати до Управління правового забезпечення і Департаменту управління персоналом та кадрової політики витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань про реєстрацію змін до установчих документів Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Міністра

У. Супрун
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали