МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 жовтня 2011 року N 584

Про затвердження та надання чинності нормативному документу "Настанова з організації та проведення індивідуального дозиметричного контролю на АЕС"

З метою встановлення загальних вимог до організації та проведення індивідуального дозиметричного контролю зовнішнього і внутрішнього опромінення персоналу АЕС та осіб, які прибули на АЕС і не є персоналом АЕС, наказую:

1. Затвердити нормативний документ "Настанова з організації та проведення індивідуального дозиметричного контролю на АЕС" (далі - Настанова) та надати йому чинності через 60 днів з дати підписання цього наказу (додається).

2. Державному підприємству "Державний науково-інженерний центр систем контролю та аварійного реагування" (Васильченко В. Н.) внести Настанову до реєстру і комп'ютерного банку даних чинних нормативних документів Міненерговугілля в ядерно-енергетичному комплексі.

3. Державному підприємству "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" (Недашковський Ю. О.) забезпечити видання та надходження необхідної кількості примірників Настанови до відокремлених підрозділів.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали