МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 травня 2011 року N 124

Про затвердження та надання чинності нормативному документу "Розрахунок струмів короткого замикання в мережі напругою до 1 кВ електростанцій та підстанцій з урахуванням впливу електричної дуги. Методичні вказівки"

З метою встановлення порядку розрахунку струмів короткого замикання в мережі напругою до 1 кВ з глухим заземленням нейтралі для вибору електрообладнання за умовами термічної та динамічної стійкості, вимикаючої спроможності, а також визначення уставок спрацювання захистів і захисних апаратів, у встановлених у цій мережі наказую:

1. Затвердити нормативний документ "Розрахунок струмів короткого замикання в мережі напругою до 1 кВ електростанцій та підстанцій з урахуванням впливу електричної дуги. Методичні вка...

 

Доступ до документа «Наказ від 16.05.2011 № 124 Про затвердження та надання чинності нормативному документу "Розрахунок струмів короткого замикання в мережі напругою до 1 кВ електростанцій та підстанцій з урахуванням впливу електричної дуги. Методичні вказівки"» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали