МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 31 березня 2011 року N 36

Про затвердження та запровадження нової редакції глави 1.7 "Заземлення і захисні заходи від ураження електричним струмом" Правил улаштування електроустановок

З метою підвищення надійності роботи електричних мереж та удосконалення заходів від ураження електричним струмом наказую:

1. Затвердити та запровадити в дію через 90 днів від дати підписання цього наказу нову редакцію глави 1.7 "Заземлення і захисні заходи від ураження електричним струмом" Правил улаштування електроустановок (далі - Глава 1.7 ПУЕ), що додається.

2. Об'єднанню енергетичних підприємств "Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики" (Пікалов Г. Г.):

2.1. Внести Главу 1.7 ПУЕ до реєстру і комп'ютерного банку даних чинних нормативних документів Міненерговугілля.

2.2. В установленому порядку забезпечити видання та надходження необхідної кількості примірників Глави 1.7 ПУЕ державним підприємствам, установам, організаціям та об'єднанням, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарським товариствам, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави, відповідно до замовлень та попередньої оплати.

3. З введенням в дію нової редакції Глави 1.7 ПУЕ визнати такою, що втратила чинність, Главу 1.7 "Заземлення і захисні заходи електробезпеки" Правил улаштування електроустановок, затверджена наказом Мінпаливенерго України від 28.08.2006 N 305.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали