Про затвердження тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні

Розпорядження Волинської обласної державної адміністрації
від 6 травня 2011 року N 194

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Волинській області
12 травня 2011 р. за N 21/1177

1. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)" (зі змінами та доповненнями) затвердити тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні, що додаються.

2. Вартість проїзду пасажирів автобусами міжміських внутрішньообласних і приміських маршрутів у межах тарифних зон визначається згідно з наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 25 травня 2006 року N 503 "Про затвердження Типових форм квитків на проїзд пасажирів і перевезення багажу на маршрутах загального користування", зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 21 вересня 2006 року за N 1065/12939.

3. Тарифи встановлені для суб'єктів підприємницької діяльності всіх форм власності, що виконують перевезення у межах області.

4. Умови та порядок перевезення пасажирів і багажу автомобільним транспортом, надання інших послуг, пов'язаних з перевезеннями, а також відповідальність сторін при цьому визначаються чинним законодавством України.

5. Відповідно до статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

5.1. Юридичному відділу апарату обласної державної адміністрації (В. Потапенко) зареєструвати це розпорядження в Головному управлінні юстиції у Волинській області.

5.2. Головному управлінню з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації (А. Мельник) оприлюднити розпорядження у засобах масової інформації.

6. Це розпорядження набирає чинності після його державної реєстрації з дня опублікування у тижневику "Волинська газета".

7. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 18 травня 2010 року N 126 "Про затвердження тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні", зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Волинській області 26 травня 2010 року за N 25/1115.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації на О. Башкаленка.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Волинської обласної державної адміністрації
06.05.2011 N 194

Зареєстровано
в Головному управлінні юстиції у Волинській області
12 травня 2011 р. за N 21/1177

ТАРИФИ
на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні

N
з/п

Найменування послуги

Одиниця виміру

Тариф, грн.

1.

Перевезення пасажирів автобусами в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні

один пасажиро-кілометр

0,23

2.

Перевезення багажу на відстань:

1 місце багажу

 

- до 70 км

 

1

- понад 70 км

 

2

Примітка. У тарифах не враховано податок на додану вартість та страховий платіж з обов'язкового особистого страхування від нещасних випадків на транспорті, а також витрати, пов'язані з обслуговуванням пасажирів на автовокзалах і автостанціях.

 

Заступник начальника Головного
управління економіки
облдержадміністрації

О. Блащук

Начальник Головного управління
промисловості та розвитку
інфраструктури облдержадміністрації

Л. Кирильчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали