Додаткова копія: Про затвердження тарифів на транспортування природного газу розподільними трубопроводами та постачання природного газу за регульованим тарифом для ТОВ "Газпостачсервіс"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 листопада 2011 року N 2221

м. Київ

Про затвердження тарифів на транспортування природного газу розподільними трубопроводами та постачання природного газу за регульованим тарифом для ТОВ "Газпостачсервіс"

Згідно з повноваженнями, наданими Указом Президента України від 14.03.95 N 213 "Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України" та постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.96 N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)", відповідно до Методики розрахунку тарифів на транспортування та постачання природного газу для підприємств з газопостачання та газифікації, затвердженої постановою НКРЕ від 04.09.2002 N 983, та Процедури встановлення та перегляду НКРЕ тарифів на транспортування, розподіл, постачання природного газу, зберігання (закачування, зберігання та відбір) природного газу, транспортування нафти, нафтопродуктів, аміаку магістральними трубопроводами, затвердженої постановою НКРЕ від 25.06.2009 N 749, Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

1. Затвердити Товариству з обмеженою відповідальністю "Газпостачсервіс" тариф на транспортування природного газу розподільними трубопроводами в розмірі 251,30 грн. за 1000 м3 (без урахування ПДВ).

2. Затвердити Товариству з обмеженою відповідальністю "Газпостачсервіс" тариф на постачання природного газу за регульованим тарифом у розмірі 26,50 грн. за 1000 м3 (без урахування ПДВ).

3. Установити ТОВ "Газпостачсервіс" структуру тарифу на транспортування природного газу розподільними трубопроводами згідно з додатком 1, що додається до оригіналу.

4. Установити ТОВ "Газпостачсервіс" структуру тарифу на постачання природного газу за регульованим тарифом згідно з додатком 2, що додається до оригіналу.

5. Ця постанова набирає чинності з 18 листопада 2011 року.

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали