Про затвердження тарифу на платні послуги з проведення щозмінних передрейсових та післярейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів, що надаються комунальною установою "Станція швидкої медичної допомоги", м. Красний Луч, за договорами на медичне обслуговування із суб'єктами господарювання

Розпорядження Луганської обласної державної адміністрації
від 10 квітня 2012 року N 377

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Луганській області
3 травня 2012 р. за N 12/1213

Відповідно до статей 6, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Закону України "Про дорожній рух", постанов Кабінету Міністрів України від 25.12.96 N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)", від 17.09.96 N 1138 "Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров'я та вищих медичних закладах освіти", наказу Міністерства охорони здоров'я України та Міністерства внутрішніх справ України від 05.06.2000 N 124/345 "Про затвердження Положення про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.07.2000 за N 435/4656:

1. Затвердити тариф на платні послуги з проведення щозмінних передрейсових та післярейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів, що надаються комунальною установою "Станція швидкої медичної допомоги", м. Красний Луч, за договорами на медичне обслуговування із суб'єктами господарювання у розмірі 4,14 грн. за один огляд без урахування податку на додану вартість.

2. Розпорядження набирає чинності з дня його опублікування в газеті "Наша газета".

3. Управлінню у справах преси та інформації облдержадміністрації (Кушелева А. В.) забезпечити опублікування цього розпорядження у газеті "Наша газета".

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Репицького А. В.

 

Голова обласної
держадміністрації

В. М. Пристюк

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали