Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження технічних вимог

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ІЗ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

НАКАЗ

від 18 листопада 2010 року N 813

Про затвердження технічних вимог

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 вересня 2009 року N 1021 "Про затвердження порядків ведення Поземельної книги і Книги записів про державну реєстрацію державних актів на право власності на земельну ділянку та на право постійного користування земельною ділянкою, договорів оренди землі" наказую:

1. Затвердити Технічні вимоги до єдиного зразка бланків аркушів Книги записів про державну реєстрацію державних актів на право власності на земельну ділянку та на право постійного користування земельною ділянкою, договорів оренди землі, Поземельних книг та витягів з державного земельного кадастру (далі - Технічні вимоги), що додаються.

2. Голові Республіканського комітету по земельних ресурсах Автономної Республіки Крим, начальникам головних управлінь Держкомзему в областях, містах Києві та Севастополі забезпечити:

2.1. Виготовлення бланків аркушів Книг записів про державну реєстрацію державних актів на право власності на земельну ділянку та на право постійного користування земельною ділянкою, договорів оренди землі, Поземельних книг та витягів з державного земельного кадастру відповідно до Технічних вимог.

2.2. Управління (відділи) Держкомзему у районах та містах обласного значення необхідною кількістю бланків аркушів Книг записів про державну реєстрацію державних актів на право власності на земельну ділянку та на право постійного користування земельною ділянкою, договорів оренди землі, Поземельних книг та витягів з державного земельного кадастру за наказами про їх розподіл. Копії наказів у п'ятиденний термін надати до Держкомзему.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова 

І. Ю. Лисенко 


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного комітету України із земельних ресурсів
18.11.2010 N 813 


Технічні вимоги
до єдиного зразка бланків аркушів Книги записів про державну реєстрацію державних актів на право власності на земельну ділянку та на право постійного користування земельною ділянкою, договорів оренди землі, Поземельної книги та витягів з державного земельного кадастру

I. Загальні положення

1.1. Технічні вимоги до єдиного зразка бланків аркушів Книги записів про державну реєстрацію державних актів на право власності на земельну ділянку та на право постійного користування земельною ділянкою, договорів оренди землі, Поземельної книги та витягів з державного реєстру земель (далі - Технічні вимоги) визначають формат, опис, рівень захисту та дизайн бланків аркушів Книги записів про державну реєстрацію державних актів на право власності на земельну ділянку та на право постійного користування земельною ділянкою, договорів оренди землі (далі - Книга записів), Поземельної книги та витягів з державного земельного кадастру (далі - Витяг).

1.2. Бланк Витягу та аркуші, з яких складається Книга записів та Поземельна книга, є документами суворого обліку єдиного зразка, які заповнюються з використанням автоматизованої системи державного земельного кадастру.

1.3. Аркуші Книги записів, Поземельної книги та бланк Витягу мають формат А4.

1.4. Необхідна кількість Книг записів виготовляється із розрахунку:

для забезпечення I та IV розділами Книги записів територіальних органів Держкомзему для сільських рад, селищ міського типу та міст обласного значення;

для забезпечення II та III розділами Книги записів територіальних органів Держкомзему у районах та містах обласного значення.

1.5. Аркуші Поземельної книги та бланки Витягів виготовляються із розрахунку прогнозованої на 2011 рік кількості здійснення державної реєстрації земельних ділянок та надання Витягів у порівнянні з попередніми роками.

II. Технічні вимоги до Книг записів

2.1. Конструкція.

2.1.1. Аркуші Книги записів мають формат А4 (210 х 297 мм) жовто-коричневого кольору.

2.1.2. Комплект однієї Книги записів складається з таких аркушів:

- титульна сторінка - 1 аркуш;

- перша сторінка - 1 аркуш;

- сторінки для внесення записів - до 250 аркушів.

2.1.3. Кожна Книга записів (окремий розділ) брошурується у тверду обкладинку.

2.2. Опис Книги записів.

2.2.1. Книга записів складається з чотирьох окремих розділів. Кожен розділ є окремою книгою.

- Розділ 1 - Записи державної реєстрації державних актів на право власності на земельну ділянку фізичних осіб;

- Розділ 2 - Записи державної реєстрації державних актів на право власності на земельну ділянку юридичних осіб;

- Розділ 3 - Записи державної реєстрації державних актів на право постійного користування земельною ділянкою;

- Розділ 4 - Записи державної реєстрації договорів оренди землі.

2.2.2. Текстовий зміст титульної сторінки, першої сторінки та сторінок для внесення записів кожного розділу Книги записів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 9 вересня 2009 р. N 1021 "Про затвердження порядків ведення Поземельної книги і Книги записів про державну реєстрацію державних актів на право власності на земельну ділянку та на право постійного користування земельною ділянкою, договорів оренди землі".

2.2.3. Папір з двотоновим водяним знаком "SS" для друкування титульної сторінки, першої сторінки та сторінок для внесення записів:

- маса 1 кв. м паперу - не менше 80 г;

- власна флуоресценція - не більше 3 %;

- двоступеневий водяний знак;

- наявність видимих та невидимих волокон;

- наявність хімічного захисту;

- білість - не менше 80 %.

2.2.4. Друковані елементи захисту аркушу для внесення записів до Книги реєстрації:

- лицевий та зворотній боки аркуша для внесення записів задруковані рамкою та двома гільйошними сітками перемінної геометрії з товщиною ліній - 50 мкм;

- у дизайні лицевого боку використані фарби, що мають світитися при дії спеціального освітлення;

- мікрошрифт (позитивний та негативний);

- кількість фарб офсетного друку з лицевої сторони - 5, зі зворотної - 3;

- контур малого герба України з лиця надрукований бронзовою фарбою.

2.2.5. Серія надрукована офсетним способом друку і складається з двох літер.

2.2.6. Нумерація аркушів для внесення записів до Книги реєстрації здійснюється високим друком з лицевого боку і складається з семи цифр червоного кольору. Номер захищається напівпрозорою плівкою для захищення зображень.

2.2.7. Дизайн та колір титульної сторінки, першої сторінки та сторінок для записів - одинакові згідно затвердженого зразка.

III. Технічні вимоги до аркушів Поземельної книги та бланків Витягу

3. Конструкція.

3.1. Аркуші Поземельної книги та бланки Витягів мають формат А4 (210 х 297 мм) жовто-коричневого кольору.

3.2. Текстовий зміст аркушів Поземельної книги та бланків Витягів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 9 вересня 2009 р. N 1021 "Про затвердження порядків ведення Поземельної книги і Книги записів про державну реєстрацію державних актів на право власності на земельну ділянку та на право постійного користування земельною ділянкою, договорів оренди землі".

3.2.1. Папір з двотоновим водяним знаком "SS" для аркушів Поземельної книги та бланків Витягів:

- маса 1 кв.м паперу - не менше 80 г;

- власна флуоресценція - не більше 3 %;

- двоступеневий водяний знак;

- наявність видимих та невидимих волокон;

- наявність хімічного захисту;

- білість - не менше 80 %.

3.2.2. Друковані елементи захисту аркушів Поземельної книги та бланків Витягів:

- лицевий та зворотній боки аркуша (бланку) задруковані рамкою та двома гільйошними сітками перемінної геометрії з товщиною ліній - 50 мкм;

- у дизайні лицевого боку використані фарби, що мають світитися при дії спеціального освітлення;

- мікрошрифт (позитивний та негативний);

- кількість фарб офсетного друку з лицевої сторони - 5, зі зворотної - 3;

- контур малого герба України з лиця надрукований бронзовою фарбою.

3.2.3. Серія надрукована офсетним способом друку і складається з двох літер.

3.2.4. Нумерація аркушів Поземельної книги та бланків Витягів здійснюється високим друком з лицевої сторони і складається з семи цифр червоного кольору. Номер захищається напівпрозорою плівкою для захищення зображень.

3.2.5. Дизайн та колір аркушів Поземельної книги та бланків Витягів одинакові згідно затвердженого зразка.

 

Директор Департаменту
державного земельного кадастру
 

 
І. В. Славін
 


 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали