МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 квітня 2012 року N 687

(з основної діяльності)

м. Київ

Про затвердження Технічного рішення на демонтаж зруйнованих складських споруд (інструкція особовому складу, задіяному на роботах з демонтажу зруйнованих сховищ зберігання боєприпасів та складських споруд)

З метою забезпечення виконання завдань і заходів, визначених Державною цільовою екологічною програмою ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території військової частини А0829 (м. Лозова Харківської області) на 2011 - 2013 роки (далі - Програма), затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 9 березня 2011 р. N 237 (Постанова N 237), наказую:

1. Затвердити та ввести в дію Технічне рішення на демонтаж зруйнованих складських споруд (інструкція особовому складу, задіяному на роботах з демонтажу зруйнованих сховищ зберігання боєприпасів та складських споруд) (далі - Технічне рішення), що додається.

2. Керівникам робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території військової частини А0829 забезпечити під час виконання завдань і заходів Програми дотримання вимог Технічного рішення та документації, введеної в дію наказом МНС від 25.05.2011 N 527.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту управління рятувальними силами Марченка Г. Б.

 

Міністр

В. Балога

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали