Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про затвердження Технічного завдання на створення Автоматизованої інформаційної системи "Офіційний веб-сайт Центральної виборчої комісії"

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 16 серпня 2018 року N 123

Київ

Про затвердження Технічного завдання на створення Автоматизованої інформаційної системи "Офіційний веб-сайт Центральної виборчої комісії"

З метою забезпечення публічності і відкритості діяльності Центральної виборчої комісії, керуючись частиною другою статті 2, частиною першою статті 4, статтями 11, 12, пунктами 12, 13 статті 17, частиною другою статті 27 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Затвердити Технічне завдання на створення Автоматизованої інформаційної системи "Офіційний веб-сайт Центральної виборчої комісії" (додається)*.


* Не наводиться.

2. Цю постанову надіслати Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України, а також оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

 

Заступник Голови Центральної
виборчої комісії

Ж. УСЕНКО-ЧОРНА
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали