МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.09.2011 р. N 263-р

Про затвердження технічної документації із землеустрою та надання земельної ділянки ТОВ фірма "База відпочинку "Автомобіліст" загальною площею 2,5364 га в оренду терміном на 7 років для рекреаційного призначення під обслуговування існуючої бази відпочинку "Автомобіліст" за межами населених пунктів в межах території Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області

Відповідно до статей 2, 13, 21 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 5, 6, пункту 1 розділу VIII Прикінцевих положень Закону України "Про оренду землі", статей 17, 93, 122, 123, 124, 125, 126, 134 та пункту 12 розділу X Перехідних положень Земельного кодексу України:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документа (договору оренди), що посвідчує право на земельну ділянку ТОВ фірма "База відпочинку "Автомобіліст" в оренду терміном на 7 років для рекреаційного призначення під обслуговування існуючої бази відпочинку "Автомобіліст" за адресою: проспект Курортний, 43 за межами населеного пункту в межах території Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області.

2. Надати земельну ділянку ТОВ фірма "База відпочинку "Автомобіліст" в оренду терміном на 7 років для рекреаційного призначення під обслуговування існуючої бази відпочинку "Автомобіліст" із земель державної власності, ненаданих у власність чи користування, за межами населених пунктів в межах території Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області загальною площею 2,5364 га кемпінгів, будинків для відпочинку або для проведення відпусток.

3. Запропонувати ТОВ фірма "База відпочинку "Автомобіліст" подати до Миколаївської обласної державної адміністрації розроблений відповідно до вимог чинного законодавства проект договору оренди землі між облдержадміністрацією та ТОВ фірма "База відпочинку "Автомобіліст".

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Травянка В. І.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали