ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 21.06.2011 р. N 342/9

Про затвердження Тимчасового порядку видачі дубліката свідоцтва про право власності на житло відділом приватизації житла департаменту житлово-комунального господарства міської ради

Відповідно до статей 30, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 8 Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду", пункту 2 частини 1 статті 4 Закону України "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків", статті 8 Цивільного кодексу України та з метою врегулювання порядку видачі дублікатів свідоцтв про право власності на житло, виконавчий комітет Чернівецької міської ради вирішив:

1. Затвердити Тимчасовий порядок видачі дубліката свідоцтва про право власності на житло відділом приватизації житла департаменту житлово-комунального господарства міської ради до законодавчого врегулювання цього питання (додається).

2. Видача дубліката свідоцтва про право власності на житло здійснюється за розцінками, передбаченими для приватизації житла територіальної громади міста Чернівців.

3. Це рішення набирає чинності з дня опублікування його в газеті "Чернівці" та підлягає розміщенню на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради в мережі Інтернет.

4. Повторне відстеження результативності цього рішення здійснити через два роки після набрання ним чинності.

5. Відділу інформації міської ради (Вишневська І. М.) забезпечити оприлюднення цього рішення через засоби масової інформації.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Тимофєєва В. Т. та в. о. директора департаменту житлово-комунального господарства міської ради Сірмана Д. О.

 

Секретар Чернівецької
міської ради

В. Михайлішин

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради
21.06.2011 N 342/9

Тимчасовий порядок
видачі дубліката свідоцтва про право власності на житло відділом приватизації житла департаменту житлово-комунального господарства міської ради

1. Цей порядок розроблений відповідно до статті 8 Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду", статті 8 Цивільного кодексу України, пункту 6.4 Тимчасового положення про порядок реєстрації прав власності на нерухоме майно, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 28.01.2003 р. N 6/5.

2. У разі крадіжки, втрати, пошкодження свідоцтва про право власності на житло, виданого органом приватизації житла, особи (співвласники житлового приміщення) щодо яких проводилась безоплатна передача займаних ними житлових приміщень у приватну власність, в тому числі спільну сумісну та спільну часткову власність, звертаються у відділ приватизації житла департаменту житлово-комунального господарства міської ради з письмовою заявою про видачу дубліката утраченого, пошкодженого свідоцтва.

3. Заява про видачу дубліката свідоцтва повинна бути підписана всіма співвласниками житлового приміщення. До заяви про видачу дубліката свідоцтва додаються довідка міського та обласного бюро технічної інвентаризації з інформацією про власників житлового приміщення, ксерокопії паспортів (стор. 1, 2, реєстрація) всіх повнолітніх членів сім'ї, ксерокопії свідоцтв про народження неповнолітніх дітей, відносно яких подана заява про видачу дубліката свідоцтва, оголошення в газеті про втрату оригінала документа.

4. Якщо видача дубліката проводиться у зв'язку з пошкодженням оригіналу свідоцтва про право власності на житло, то в таких випадках до заяви про видачу дубліката свідоцтва долучається непридатне для користування свідоцтво (без збереження вимог, викладених в пункті 3).

5. Дублікат свідоцтва про право власності на житло може бути виданий за письмової заявою спадкоємців померлого власника (співвласника) житлового приміщення. В такому випадку, до письмової заяви додається довідка нотаріальної контори про відкриття спадкової справи, копія свідоцтва про смерть власника.

6. У разі, якщо оформляється спадщина на частину житлового приміщення, а співвласник іншої частини цього ж житлового приміщення відмовляється надати в нотаріальну контору оригінал свідоцтва про право власності на житло для оформлення спадкових документів, відділ приватизації житла вправі видати дублікат свідоцтва тільки після письмового попередження співвласника про те, що при видачі дубліката оригінал свідоцтва втратить чинність.

Письмове попередження надсилається рекомендованим листом з повідомленням.

7. Відділ приватизації житла вправі видати дублікат свідоцтва про право власності на житло без письмового попередження співвласника житлового приміщення за наявності рішення суду про визнання співвласника житлового приміщення таким, що безвісно відсутній.

8. Дублікат свідоцтва про право власності на житло повинен містити весь текст виданого документа, оригінал якого вважається таким, що втратив чинність.

9. На дублікаті у правому верхньому кутку робиться відмітка з зазначенням слів "Дублікат має силу оригіналу" та дату його видачі.

10. Відділ приватизації житла впродовж десяти робочих днів з дати надходження заяви та всіх необхідних документів, видає дублікат про право власності на житло.

11. Видача дубліката свідоцтва про право власності на житло реєструється в книзі реєстрації квартир, будинків, що належать громадянам на праві приватної власності.

12. При видачі дубліката свідоцтва про право власності на житло допускається видача повторного дубліката з попередженням власника (співвласників) про належне зберігання правовстановлюючих документів.

 

Секретар виконавчого комітету
Чернівецької міської ради

О. Васильчишин

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали