МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

08.06.2012

м. Київ

N 344


Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
14 червня 2012 р. за N 948/21260

Про затвердження Типових структури і штатів республіканського (Автономної Республіки Крим), обласних, Київського та Севастопольського міських, районних, міських, районних у містах, селищних та сільських центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Зміст

1. Наказ Міністерства соціальної політики України "Про затвердження Типових структури і штатів республіканського (Автономної Республіки Крим), обласних, Київського та Севастопольського міських, районних, міських, районних у містах, селищних та сільських центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді" від 8 червня 2012 року N 344.

- Типова структура і штати республіканського (Автономної Республіки Крим), обласних, Київського та Севастопольського міських центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

2. Типова структура і штати районних, міських, районних у містах, районних у містах Києві та Севастополі центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

3. Типова структура і штати селищних і сільських центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (Наказ N 344).

___________
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали