НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 10 лютого 2011 року N 212

м. Київ

Про затвердження Типового договору на купівлю-продаж природного газу (між власниками та постачальниками природного газу)

Відповідно до пункту 15 частини третьої статті 4 Закону України "Про засади функціонування ринку природного газу" Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

1. Затвердити Типовий договір на купівлю-продаж природного газу (між власниками та постачальниками природного газу), що додається.

2. Власникам природного газу та суб'єктам господарювання, що провадять діяльність на підставі ліцензії на постачання природного газу за регульованим тарифом, привести свої договірні відносини у відповідність до вимог Типового договору на купівлю-продаж природного га...

 

Доступ до документа «Постанова Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України від 10.02.2011 № 212 Про затвердження Типового договору на купівлю-продаж природного газу (між власниками та постачальниками природного газу)» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали