Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження Угоди між Україною та Словацькою Республікою про внесення змін до Угоди між Україною та Словацькою Республікою про місцевий прикордонний рух від 30 травня 2008 року

УКАЗ
Президента України

Про затвердження Угоди між Україною та Словацькою Республікою про внесення змін до Угоди між Україною та Словацькою Республікою про місцевий прикордонний рух від 30 травня 2008 року

Затвердити Угоду між Україною та Словацькою Республікою про внесення змін до Угоди між Україною та Словацькою Республікою про місцевий прикордонний рух від 30 травня 2008 року, яку вчинено 16 квітня 2019 року у м. Братиславі (додається).

 

Президент України

В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ

м. Київ
31 липня 2019 року
N 568/2019

 

 

УГОДА
між Україною та Словацькою Республікою про внесення змін до Угоди між Україною та Словацькою Республікою про місцевий прикордонний рух від 30 травня 2008 року

Україна та Словацька Республіка (далі - Договірні Сторони),

бажаючи надалі сприяти контактам між жителями прикордонної зони, домовилися внести зміни до Угоди між Україною та Словацькою Республікою про місцевий прикордонний рух, вчиненої у м. Братислава 30 травня 2008 року, зі змінами, внесеними Угодою між Україною та Словацькою Республікою про внесення змін до Угоди між Україною та Словацькою Республікою про місцевий прикордонний рух, вчиненою в м. Братислава 17 червня 2011 року () (далі - Угода), таким чином:

Стаття 1

1. Статтю 4 Угоди викласти в такій редакції:

"Стаття 4

Строк безперервного перебування в режимі місцевого прикордонного руху в прикордонній зоні іншої Договірної Сторони не повинен перевищувати дев'яносто (90) днів".

2. Підпункт b) пункту 6 статті 6 Угоди викласти в такій редакції:

"з боку Української Договірної Сторони - Посольство України в Словацькій Республіці, м. Братислава.".

3. Додаток 1 "Перелік населених пунктів, відповідно до підпункту (b) пункту 1 статті 2" на території України доповнити таким:

Беньова

Beov

Бережок

Bereok

Бітля

Bitl'a

Боберка

Boberka

Бориня

Borya

Верхнє

Verchne

Верхній Турів

Verchnij Turiv

Верхня Яблунька

Vercha Jabluka

Виців

Vyciv

Вовче

Vove

Грозьово

Hrozjovo

Дністрик

Dnistrvk

Дністрик-Дубовий

Dnistryk-Dubovy

Жукотин

ukotyn

Карпатське

Karpatsk

Либохора

Lybochora

Лімна

Limna

Лопушанка

Lopuanka

Нижнє

Nyne

Нижній Турів

Nynij Turiv

Нижня Яблунька

Nya Jabluka

Присліп

Pryslip

Ріп'яна

Ripiana

Сигловате

Syhlovate

Смеречка

Smereka

Сянки

Sianky

Хащів

Chaiv

Шандровець

androvec

Шум'яч

umia

Яворів

Javoriv

Стаття 2

1. Ця Угода набирає чинності на тридцятий (30) день після отримання останнього письмового повідомлення, яким Договірні Сторони повідомляють одна одну дипломатичними каналами про виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання чинності цією Угодою.

2. Ця Угода укладається на необмежений строк та припиняє дію одночасно з Угодою між Україною та Словацькою Республікою про місцевий прикордонний рух, вчиненою в м. Братислава 30 травня 2008 року, зі змінами, внесеними Угодою між Україною та Словацькою Республікою про внесення змін до Угоди між Україною та Словацькою Республікою про місцевий прикордонний рух, вчиненою в м. Братислава 17 червня 2011 року ().

Учинено в м. Братислава 16 квітня 2019 року у двох примірниках, кожний українською, словацькою та англійською мовами, при цьому всі тексти є автентичними. У разі виникнення розбіжностей у тлумаченні перевага надається тексту англійською мовою.

 

За Україну

За Словацьку Республіку
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали