Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження угоди про підготовку кредитного фінансування комунального підприємства "Київпастранс"

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 24 жовтня 2019 року N 3/7576

Про затвердження угоди про підготовку кредитного фінансування комунального підприємства "Київпастранс"

Відповідно до Бюджетного кодексу України, статей 26, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та рішень Київської міської ради від 11 квітня 2019 року N 515/7171 "Про залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку комунальним підприємством "Київпастранс" (Рішення N 515/7171) та N 519/7175 "Про залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку комунальним підприємством "Київпастранс" (Рішення N 519/7175) Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити угоду про підготовку кредитного фінансування, укладену 31 травня 2019 року між Київською міською радою, в особі Київського міського голови Кличка Віталія Володимировича, комунальним підприємством "Київпастранс", в особі Генерального директора Левченка Дмитра Валентиновича, та Європейським банком Реконструкції та Розвитку, в особі уповноваженого представника Маттео Патроне, шляхом надання Європейським банком Реконструкції та Розвитку комунальному підприємству "Київпастранс" довгострокового фінансування в сумі до 70000000,00 євро (семидесяти мільйонів євро) для участі в реалізації інвестиційного проекту з інвестування у покращення інфраструктури громадського транспорту міста Києва шляхом закупівлі нових трамваїв, комплексної реконструкції трамвайної лінії та зупинки "Контрактова площа".

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань транспорту, зв'язку та реклами та постійну комісію Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали