Додаткова копія: Про затвердження угоди про підготовку кредитного фінансування комунального підприємства "Київський метрополітен"

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 24 жовтня 2019 року N 4/7577

Про затвердження угоди про підготовку кредитного фінансування комунального підприємства "Київський метрополітен"

Відповідно до Бюджетного кодексу України, статей 26, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та рішення Київської міської ради від 11 квітня 2019 року N 516/7172 "Про залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку комунальним підприємством "Київський метрополітен" (Рішення N 516/7172) Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити угоду про підготовку кредитного фінансування, укладену 31 травня 2019 року між Київською міською радою, в особі Київського міського голови Кличка Віталія Володимировича, комунальним підприємством "Київський метрополітен", в особі начальника Брагінського Віктора Володимировича, та Європейським банком Реконструкції та Розвитку, в особі уповноваженого представника Маттео Патроне, шляхом надання Європейським банком Реконструкції та Розвитку комунальному підприємству "Київський метрополітен" довгострокового фінансування в сумі до 50000000,00 євро (п'ятидесяти мільйонів євро) для участі у реалізації інвестиційного проекту з інвестування у покращення інфраструктури громадського транспорту міста Києва шляхом закупівлі нових вагонів метро.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань транспорту, зв'язку та реклами та постійну комісію Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали