ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

15.06.2017

м. Київ

N 135

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
13 липня 2017 р. за N 846/30714

Про затвердження умов, диференційованих показників і розмірів преміювання керівників державних підприємств, що належать до сфери управління Державної аудиторської служби України

Зміст

1. Наказ Державної аудиторської служби України "Про затвердження умов, диференційованих показників і розмірів преміювання керівників державних підприємств, що належать до сфери управління Державної аудиторської служби України" від 15 червня 2017 року N 135.

- Умови, диференційовані показники і розміри преміювання за підсумками роботи за квартал керівників державних підприємств, що належать до сфери управління Державної аудиторської служби України.

2. Умови, диференційовані показники і розміри преміювання за підсумками роботи за рік керівників державних підприємств, що належать до сфери управління Державної аудиторської служби України (Умови N 135).
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали