ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 18.08.2011 р. N 517

Про затвердження умов проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в м. Житомирі

З метою обмеження монополізму при наданні автоперевізниками пасажирських послуг, вибору на конкурсних засадах юридичних або фізичних осіб, які забезпечуватимуть перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Житомирі, відповідно до статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про автомобільний транспорт", постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 N 1081 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити умови проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування у м. Житомирі згідно з додатком.

2. Покласти функції організації пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування у м. Житомирі на управління транспорту і зв'язку міської ради.

3. Вважати таким, що втратило чинність, рішення міськвиконкому від 22.10.2009 N 740 "Про затвердження умов проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в м. Житомирі та складу конкурсного комітету".

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Закусило П. І.

 

Міський голова

В. М. Дебой

 

Додаток
до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради
18.08.2011 N 517

УМОВИ
проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в м. Житомирі

1. Виконавчий комітет міської ради (далі - Організатор) реалізує свої повноваження з організації пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування.

2. Організатор, робочий орган і конкурсний комітет під час підготовки та проведення засідань конкурсного комітету керується постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року N 1081 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування" (далі - Порядок).

3. Під час проведення конкурсу конкурсний комітет розглядає пропозиції перевізників-претендентів виключно за такими показниками:

- наявність достатньої кількості автобусів, які відповідають умовам конкурсу за класом та пасажиромісткістю;

- наявність (у кількості не менше від нормативу згідно з додатком 3 Порядку), характеристика та кількість резерву автобусів для заміни рухомого складу в разі виходу техніки з ладу;

- наявність транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями;

- строк експлуатації автобусів (рік виготовлення, строк фактичної експлуатації);

- наявність сертифіката відповідності послуг з перевезення пасажирів автобусами ліцензійним умовам;

- наявність та характеристика виробничої бази;

- умови підтримання належного технічного та санітарного стану рухомого складу;

- умови контролю технічного стану транспортних засобів перед виїздом;

- умови виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів;

- досвід роботи перевізника-претендента;

- наявність та тяжкість порушень безпеки дорожнього руху, транспортного законодавства, ліцензійних умов;

- якість роботи автомобільного перевізника на даному маршруті (у разі обслуговування на умовах договору, укладеного на підставі попереднього конкурсу);

- інвестиційний розвиток суб'єкта господарювання та соціальний ефект від його діяльності.

4. Під час проведення конкурсу представники організатора та органів державного контролю, які входять до складу конкурсного комітету, надають інформацію про перевізників-претендентів.

5. Організатор визначає обґрунтовану структуру парку автобусів, що працюватимуть в межах визначеного об'єкта конкурсу, за пасажиромісткістю, класом, технічними характеристиками та ставить вимогу щодо наявності на кожному міському автобусному маршруті загального користування не менш як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

6. До участі в конкурсі не допускаються автомобільні перевізники, які:

- визнані банкрутами або щодо яких порушено процедуру банкрутства (за винятком тих, стосовно яких проводиться процедура санації), або які проходять процедуру ліквідації як суб'єкти господарювання;

- подали на розгляд документи не в повному обсязі або такі, що містять недостовірну інформацію;

- не відповідають вимогам статті 34 Закону України "Про автомобільний транспорт";

- пропонують використовувати автобуси, переобладнані з вантажних автомобілів, які не мають документів щодо відповідності конструкції вимогам безпеки і не зареєстровані як автобуси;

- мають несплачені штрафні санкції, накладені Головавтотрансінспекцією або Державтоінспекцією, неоскаржені у судовому порядку (що були накладені не пізніше ніж за 20 днів до дати проведення конкурсу);

- не мають достатньої кількості транспортних засобів для виконання перевезень, зумовлених об'єктом конкурсу, та перевезень, які повинні виконуватися відповідно до діючих договорів (дозволів).

7. У разі участі у конкурсі двох і більше перевізників - претендентів конкурсний комітет визначає кращого з використанням бальної системи оцінки, затвердженої Порядком.

7.1. Загальна сума балів, одержаних перевізниками - претендентами, є підставою для визначення переможця конкурсу.

7.2. Перевага, при визначенні переможця конкурсу, у разі коли учасники конкурсу набрали однакову кількість балів, надається перевізнику, який має сертифікат відповідності послуг з перевезення пасажирів автобусами ліцензійним умовам.

8. Умови проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування є обов'язковими для конкурсного комітету та його учасників.

9. Рішення конкурсного комітету щодо визначення переможців конкурсу вводиться в дію наказом Організатора протягом не більше, як 10 робочих днів з дня проведення конкурсу.

10. Організатор укладає з переможцем конкурсу договір згідно з умовами визначеного конкурсу та здійснює контроль за його виконанням.

 

Керуючий справами

П. Ю. Кудряшов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали